Každá škoda musí být nahrazena

Věříme, že to umíme dělat nejlépe.

Dopravní nehoda

Byl jste zraněn při dopravní nehodě vinou jiného řidiče ? Bez ohledu na to, zda jste byl chodec, cyklista, či řidič nebo spolujezdec ve voze, měli by jste získat náležité odškodnění. Odškodnění Vám náleží i tehdy, kdy viník ujel z místa nehody a nebyl zjištěn. V případě potřeby spolupracujeme s nejlepšími znalci z oboru silniční dopravy. Vaše podklady jim předáme k detailní analýze. Zajistíme veškeré znalecké posudky, zpracujeme všechny Vaše nároky a následně je pro Vás vyzískáme.

Přes 5 000 spokojených klientů hovoří za vše. Pomůžeme Vám získat Vaší náhradu škody. Kontaktujte nás, právní analýza je zdarma.

Napište nám

Prohlašuji, že svobodně, vážně a dobrovolně souhlasím ve smyslu zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu: jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo, e-mailová adresa provozovatelem stránky.

Infolinka

844 654 123

Pracovní doba: 8:30 – 16:00

Byla Vám v důsledku dopravní nehody způsobena škoda na majetku? Bylo Vaše motorové vozidlo znehodnoceno a příslušná pojišťovna Vám nechce poskytnout plnou náhradu škody?

Obraťte se na nás! Jsme připraveni Vám pomoci.

Došlo ve Vaší rodině k tragické nehodě? Je Váš blízký zraněný nebo ve vážném stavu? Můžete zažádat o náhradu škody.

Máte nárok na finanční odškodnění od pojišťovny.