telefon Infolinia pon. – pt.: 0800 – 1600
800 217 417

Dopravní nehoda

UJISTI SE, JESTLI TI NENÁLEŽÍ VYŠŠÍ ODŠKODNĚNÍ!

Byl jste zraněn při dopravní nehodě vinou jiného řidiče ? Bez ohledu na to, zda jste byl chodec, cyklista, či řidič nebo spolujezdec ve voze, měli by jste získat náležité odškodnění. Odškodnění Vám náleží i tehdy, kdy viník ujel z místa nehody a nebyl zjištěn. V případě potřeby spolupracujeme s nejlepšími znalci z oboru silniční dopravy. Vaše podklady jim předáme k detailní analýze. Zajistíme veškeré znalecké posudky, zpracujeme všechny Vaše nároky a následně je pro Vás vyzískáme.

Přes 5 000 spokojených klientů hovoří za vše. Pomůžeme Vám získat Vaší náhradu škody. Kontaktujte nás, právní analýza je zdarma.

JAK ZÍSKAT ODŠKODNĚNÍ

Zadzwoń

ZAVOLEJ (844 654 123)
NEBO VYPLŇ FORMULÁŘ

strzałka góra
bezpłatna wycena

BEZPLATNĚ SI OVĚŘ,
JESTLI MÁŠ
NÁROK NA ODŠKODNĚNÍ

strzałka góra
Kompletowanie dokumentacji

ZKOMPLETUJ
DOKUMENTACI

strzałka góra
Zgłoszenie roszczeń do zakładu >ubezpieczeń

VŠE ZAŠLI
DO POJIŠŤOVNY

strzałka góra
Decyzja zakładu ubezpieczeń

ROZHODNUTÍ
POJIŠŤOVNY

VZNIKLA VÁM JINÁ ŠKODA? UJISTĚTE SE, ŽE VÁM NENÁLEŽÍ DALŠÍ ODŠKODNĚNÍ.

Utrpěl jsem škodu na zdraví

Utrpěl jste zranění v důsledku dopravní nehody? Chcete znát své práva na odškodnění a nechat tuto nehodu zdarma prošetřit? Každý případ lze prověřit až 4 roky zpětně.

Moji blízcí utrpěli škodu na zdraví

Došlo ve Vaší rodině k tragické nehodě? Je Váš blízký zraněný nebo ve vážném stavu? Můžete zažádat o náhradu škody. Máte nárok na finanční odškodnění od pojišťovny.

ZPOŽDĚNÍ LETU

Zpozdilo se vaše letadlo minimálně o tři hodiny? Snížili vám kategorii v letadle? Odepřeli vám nástup na palubu? Byl váš let zrušen? Pokud ano, kontaktujte nás a prověříme vaše nároky na odškodnění.

Máš dotaz? Zavolej!

844 654 123

Chceš, abychom Tě kontaktovali?

vyplň základní údaje