Každá škoda musí být nahrazena

Věříme, že to umíme dělat nejlépe.

VOTUM / Společnost / Mise

Mise

Poslání společnosti:

 

Díky dlouholetým zkušenostem v prosazování a získávání nároků na odškodnění, odborným znalostem a etice naší práce, zvyšujeme hodnotu naší společnosti. Chceme tak poskytnout vysokou míru jistoty našim klientům, akcionářům, zaměstnancům a spolupracovníkům.

Tyto cíle realizujeme prostřednictvím silné tržní pozice a rozpoznatelné značky, které nám umožňují vyjednávat s největšími pojišťovnami jako rovnocenní partneři.

 

Naše vize:

 

Jako silná nadnárodní společnost prosazujeme nároky osob poškozených na zdraví při dopravních nehodách vůči pojišťovnám doma i v zahraničí. Díky naší profesionalitě a výsledkům budeme také v České republice jedničkou v poskytování jistoty a komfortu vyřízení odškodnění poškozeným s cílem zmírnit následky jejich nepříznivé životní situace.

Infolinka

844 654 123

Pracovní doba: 8:30 – 16:00

Utrpěl jste zranění v důsledku dopravní nehody? Chcete znát své práva na odškodnění a nechat tuto nehodu zdarma prošetřit?

Každý případ lze prověřit až 4 roky zpětně.

Došlo ve Vaší rodině k tragické nehodě? Je Váš blízký zraněný nebo ve vážném stavu? Můžete zažádat o náhradu škody.

Máte nárok na finanční odškodnění od pojišťovny.

Byla Vám v důsledku dopravní nehody způsobena škoda na majetku? Bylo Vaše motorové vozidlo znehodnoceno a příslušná pojišťovna Vám nechce poskytnout plnou náhradu škody?

Obraťte se na nás! Jsme připraveni Vám pomoci.