telefon Infolinka Pracovní doba: 0830 – 1600
844 654 123

Kompenzace zpoždění letu

UJISTĚTE SE, JESTLI VÁM NENÁLEŽÍ VYŠŠÍ ODŠKODNĚNÍ

Zpozdil se Váš let o vice než tři hodiny? Odepřeli Vám vstup na palubu, celý let by zrušený nebo Vás během cestování letadlem potkaly jiné nepříjemnosti? Získat nároky po zrušení letu nebo odškodnění za zpoždění pomůžou naši specialisté.

Na jaké odškodnění máte nárok? Kompenzace za zpožděný let se pohybuje v rozmezí od 250 do 600 € (cca 6 500 Kč – 16 000 Kč) v závislosti na délce letu a výši zpoždění. Pro lepší orientaci v problematice náhrad při zpoždění letu jsme pro Vás připravili článek Jak postupovat při zpoždění letu a jak získat odškodnění?

Co budete potřebovat pro vyřízení odškodnění zpožděného letuZískat odškodnění za zpoždění nebo kompenzaci zrušeného letu nebývá snadné. Důležité je pečlivě si schovat všechny doklady k letu, potvrzení o zpoždění a další dokumenty týkající se vzniklé situace.

Pomůžeme Vám získat náhradu škody a odpovídající odškodnění. Kontaktujte nás, právní analýza je zdarma. Oslovit nás můžete prostřednictvím formuláře pro online odškodnění.

JAK ZÍSKAT ODŠKODNĚNÍ

Zadzwoń

ZAVOLEJTE (844 654 123)
NEBO VYPLŇTE FORMULÁŘ
ONLINE ODŠKODNĚNÍ

strzałka góra
bezpłatna wycena

BEZPLATNĚ OVĚŘTE,
ZDA MÁTE NÁROK
NA ODŠKODNĚNÍ

strzałka góra
Kompletowanie dokumentacji

ZKOMPLETUJEME
DOKUMENTACI

strzałka góra
Zgłoszenie roszczeń do zakładu >ubezpieczeń

KOMUNIKUJEME
ZA VÁS
S POJIŠŤOVNAMI

strzałka góra
Decyzja zakładu ubezpieczeń

DOHLÉDNEME NA
VYPLACENÍ
ODŠKODNĚNÍ

VZNIKLA VÁM JINÁ ŠKODA? UJISTĚTE SE, ŽE VÁM NENÁLEŽÍ DALŠÍ ODŠKODNĚNÍ.

Utrpěl jsem škodu na zdraví

Utrpěl jste zranění v důsledku dopravní nehody? Chcete znát své práva na odškodnění a nechat tuto nehodu zdarma prošetřit? Každý případ lze prověřit až 4 roky zpětně.

Moji blízcí utrpěli škodu na zdraví

Došlo ve Vaší rodině k tragické nehodě? Je Váš blízký zraněný nebo ve vážném stavu? Můžete zažádat o náhradu škody. Máte nárok na finanční odškodnění od pojišťovny.

ZPOŽDĚNÍ LETU

Zpozdilo se vaše letadlo minimálně o tři hodiny? Snížili vám kategorii v letadle? Odepřeli vám nástup na palubu? Byl váš let zrušen? Pokud ano, kontaktujte nás a prověříme vaše nároky na odškodnění.

Máte dotaz? Zavolejte!

844 654 123

Chcete, abychom Vás kontaktovali?

vyplňte základní údaje