Připojte se k našemu týmu

Pracujte pro lídra v oboru odškodnění!

ONLINE ŠKOLENÍ ZDARMA

za

Přihlásit se
dnů
hodin
minut
sekund

Jsme součást kapitalové skupiny Votum, která má v současné době více než 20 subjektů a působí na trhu již 15 let. Votum znamená důvěru #JsmeTuProVás

Na setkání zve:

Iva Cacáková

Generální manažer, prokurista

ONLINE ŠKOLENÍ ZDARMA

čtvrtek 18.3. | 17:00 hod.

Chcete vědět, kolik u nás můžete vydělávat? Získejte pozvánku na bezplatné online školení, kde se vše dozvíte!

Proč my?

Školení

Poskytujeme rozsáhlý balíček školení, který vás připraví na práci.

Podpora

Při práci se můžete spolehnout na pomoc zkušených manažerů.

Jasná pravidla

Transparentní kariérní postup. Flexibilní formy zaměstnání.

Připojte se k nejsilnějším!

Poznejte ten skvělý pocit, když se spojí práce s pomocí druhým!

Každý den se snažíme zajistit, aby byla osobám zraněným při nehodách poskytnuta komplexní pomoc. Jsme si vědomi, že v odvětví kompenzací získává přímý prodej misijní rozměr. Ačkoli to zní vznešeně, je tomu tak i ve skutečnosti. Zástupce ve své práci často oslovuje lidi, kteří si nejsou vědomi svých práv a myslí si, že se nároků na odškodnění nedomohou. Ukazujeme jim, že to tak nemusí být. Pomáháme lidem získat odškodnění, které si skutečně zaslouží.


Zapisuje się

Najdete nás na :

V odškodnění se vyznáme jako nikdo jiný

Více než

7100

Klientů Votum Group

Více než

1 mld

Získaných odškodnění

Více než

12 let

Zkušeností v oboru

Zapisuje się

Našimi hodnotami jsou: profesionalita, zkušenosti, odhodlání a bezpečnost. Zejména to druhé se jeví jako zásadní pro různé aspekty lidského života. Je důležité cítit oporu v lidech, se kterými pracujete. V případě společnosti Votum to platí jak pro nejbližší spolupracovníky, tak pro zaměstnance centrály společnosti v Brně. Bezpečnost poukazuje na nejvyšší standardy našich služeb. Naši klienti se často musí vypořádat s traumatizujícími zážitky souvisejícími s nehodou. Dbáme proto na to, aby se cítili bezpečně a aby jim byla poskytnuta odborná pomoc. Práce ve společnosti Votum je práce ve společnosti, které osud ostatních lidí není lhostejný.

"Pracuji zde od záčatku firmy. Možnosti, které dává VOTUM A.S. svým pracovníkům byly nesrovnovatelné s tím, co nabízely jiné firmy zaměřené na poradenství a zprostředkování pomoci v oblasti odškodnění. Sama jsem si vytvořila prodejní strukturu od základu. Jsem si více než jistá, že důsledná a pilná prace přínaší své ovoce. S VOTUM můžete být opravdově úspěšní, společnost se neustále rozvíjí, připravuje další možnosti pomoci lidem a nové projekty. Pokud chcete pracovat někde, kde to dává smysl, jste na správné adrese. Tady všechno toto najdete. Vyzkoušejte a uvidíte."

Iva Cacáková

Generální manažer, prokurista

"

Připojte se k našemu týmu!

Pracujete efektivně a na oplátku očekáváte nadprůměrné příjmy? Hledáte nové profesní výzvy? Hledáme zaměstnance z celé České republiky. S námi můžete pomáhat a vydělávat!

Přihlásit se

Pracujeme pro vás s vášní a odhodláním. Jsme odborníci na pomoc po nehodě.

#JsmeTuProVás

Kontakty

ul. Jezuitská 582/17

602 00 Brno

Infolinka

+420 844 654 123