telefon Infolinka Pracovní doba: 0830 – 1600
844 654 123

Dopravní nehoda se zraněním

POMŮŽEME VÁM ZÍSKAT ODŠKODNĚNÍ PO AUTONEHODĚ

Dopravní nehoda pro vás může znamenat nárok na odškodnění. Byli jste zraněni při dopravní nehodě vinou jiného řidiče? Bez ohledu na to, zda jste chodec, cyklista, či řidič nebo spolujezdec ve voze, měli byste získat náležité odškodnění. Odškodnění Vám náleží i tehdy, kdy viník ujel z místa nehody a nebyl zjištěn. V případě potřeby spolupracujeme s nejlepšími znalci z oboru silniční dopravy. Vaše podklady jim předáme k detailní analýze. Zajistíme veškeré znalecké posudky, zpracujeme všechny Vaše nároky a následně je pro Vás získáme.

Na jaké odškodnění máte nárok? Základem je tzv. bolestné, které se určuje podle zranění dle tabulek. Nárok však můžete mít i na ušlou mzdu, náklady na léčebné výlohy, ztížení společenského uplatnění, ztrátu výdělku po skončení pracovní neschopnosti, bezplatně poskytovanou práci i případnou další nemajetkovou újmu. Každá nehoda a každý případ je ale jiný a od toho se následně odvíjí podoba i výše odškodnění. Více se o problematice rozepisuje náš článek Jak získat odškodnění po dopravní nehodě?

Co budete pro vyřízení odškodnění po dopravní nehodě potřebovat? Pokud máte k dispozici dokumenty a záznamy o nehodě, lékařské zprávy a další dokumenty, připravte si je. Jsou důležité pro úspěšné vyřízení kompenzací.

Přes 5 000 spokojených klientů hovoří za vše. Jsme experty na proces odškodňování po nehodě. Pomůžeme Vám získat Vaší náhradu škody a náležité odškodnění po dopravní nehodě. Kontaktujte nás, právní analýza je zdarma. Oslovit nás můžete prostřednictvím našeho formuláře pro online odškodnění.

Poptat nezávaznou pomoc s odškodněním nehody

JAK ZÍSKAT ODŠKODNĚNÍ

Zadzwoń

ZAVOLEJTE (844 654 123)
NEBO VYPLŇTE FORMULÁŘ
ONLINE ODŠKODNĚNÍ

strzałka góra
bezpłatna wycena

BEZPLATNĚ OVĚŘTE,
ZDA MÁTE NÁROK
NA ODŠKODNĚNÍ

strzałka góra
Kompletowanie dokumentacji

ZKOMPLETUJEME
DOKUMENTACI

strzałka góra
Zgłoszenie roszczeń do zakładu >ubezpieczeń

KOMUNIKUJEME
ZA VÁS
S POJIŠŤOVNAMI

strzałka góra
Decyzja zakładu ubezpieczeń

DOHLÉDNEME NA
VYPLACENÍ
ODŠKODNĚNÍ

VZNIKLA VÁM JINÁ ŠKODA? UJISTĚTE SE, ŽE VÁM NENÁLEŽÍ DALŠÍ ODŠKODNĚNÍ.

Utrpěl jsem škodu na zdraví

Utrpěl jste zranění v důsledku dopravní nehody? Chcete znát své práva na odškodnění a nechat tuto nehodu zdarma prošetřit? Každý případ lze prověřit až 4 roky zpětně.

Moji blízcí utrpěli škodu na zdraví

Došlo ve Vaší rodině k tragické nehodě? Je Váš blízký zraněný nebo ve vážném stavu? Můžete zažádat o náhradu škody. Máte nárok na finanční odškodnění od pojišťovny.

Máte dotaz? Zavolejte!

844 654 123

Chcete, abychom Vás kontaktovali?

vyplňte základní údaje