telefon Infolinka Pracovní doba: 0830 – 1600
844 654 123

Jiný úraz zaviněný druhou osobou

STAL SE VÁM JINÝ ÚRAZ? ZÍSKÁME PRO VÁS ODŠKODNĚNÍ JAKÉ SI ZASLOUŽÍTE

Stal se Vám úraz, který zavinil někdo jiný? Uklouzli jste na kluzkém povrchu, nebo Vás pokousal cizí pes? Za zranění zaviněné druhou osobou máte nárok žádat odškodnění. A naši specialisté Vám pomůžou s jeho získáním.

Na jaké odškodnění máte nárok? Pokud se prokáže, že na Vašem zranění nese vinu někdo další, mělo by Vám být vyplaceno tzv. bolestné, které se vypočítává podle stanovených tabulek. Dále bývá hrazena náhrada za ztížení společenského uplatnění (trvalé následky), ztráty na výdělku, účelně vynaložených nákladů nebo věcná škoda. Výše odškodnění se však liší případ od případu.

Co budete pro vyřízení odškodnění za úraz zaviněný jinou osobou potřebovat? Pro úspěšné vyřízení je důležité mít všechny informace a záznamy o nehodě. Stejně tak si připravte veškeré lékařské zprávy a další dokumenty, které s nehodou souvisí.

Pomůžeme Vám získat náležité odškodnění za zranění zaviněné druhou osobou. Zdarma Vám vypracujeme právní analýzu. Oslovit nás můžete prostřednictvím formuláře pro online odškodnění.

Poptat nezávaznou pomoc s odškodněním úrazu

JAK ZÍSKAT ODŠKODNĚNÍ

Zadzwoń

ZAVOLEJTE (844 654 123)
NEBO VYPLŇTE FORMULÁŘ
ONLINE ODŠKODNĚNÍ

strzałka góra
bezpłatna wycena

BEZPLATNĚ OVĚŘTE,
ZDA MÁTE NÁROK
NA ODŠKODNĚNÍ

strzałka góra
Kompletowanie dokumentacji

ZKOMPLETUJEME
DOKUMENTACI

strzałka góra
Zgłoszenie roszczeń do zakładu >ubezpieczeń

KOMUNIKUJEME
ZA VÁS
S POJIŠŤOVNAMI

strzałka góra
Decyzja zakładu ubezpieczeń

DOHLÉDNEME NA
VYPLACENÍ
ODŠKODNĚNÍ

VZNIKLA VÁM JINÁ ŠKODA? UJISTĚTE SE, ŽE VÁM NENÁLEŽÍ DALŠÍ ODŠKODNĚNÍ.

Utrpěl jsem škodu na zdraví

Utrpěl jste zranění v důsledku dopravní nehody? Chcete znát své práva na odškodnění a nechat tuto nehodu zdarma prošetřit? Každý případ lze prověřit až 4 roky zpětně.

Moji blízcí utrpěli škodu na zdraví

Došlo ve Vaší rodině k tragické nehodě? Je Váš blízký zraněný nebo ve vážném stavu? Můžete zažádat o náhradu škody. Máte nárok na finanční odškodnění od pojišťovny.

Máte dotaz? Zavolejte!

844 654 123

Chcete, abychom Vás kontaktovali?

vyplňte základní údaje