telefon Infolinka Pracovní doba: 0830 – 1600
844 654 123

Trvalé následky po úraze (nemajetková újma)

Nejedna dopravní nehoda způsobí obětem trvalé následky. Utrpěl někdo z Vašich blízkých těžké zranění při dopravní nehodě? Je jeho stav natolik vážný, že brání každodennímu životu, nebo dokonce vyžaduje pomoc trvalé specializované péče? Pomůžeme Vám získat v této nelehké situaci odškodnění, které ji může alespoň částečně usnadnit.

Na jaké odškodnění máte nárok? Odškodnění za těžké zranění při dopravní nehodě zahrnuje odškodnění za vytrpěnou bolest, trvalé následky po nehodě, léčebné výlohy nebo nemajetkovou újmu. Kromě toho můžou být náhrady vypláceny i ostatním členům rodiny. Jde například o náhradu za výpadek příjmu nebo náklady za cesty do nemocnice. Podrobněji různé formy odškodnění rozebíráme v článku Jak se vypočítává výše odškodnění po dopravní nehodě?

Co budete pro vyřízení odškodnění za trvalé následky po nehodě potřebovat? Důležité je mít uschované všechny záznamy o nehodě, lékařské zprávy a další dokumenty týkající se nehody. To vše Vám pomůže s úspěšným vyřízením a získáním nároků. Tématu se věnujeme také v článku Jak postupovat při dopravní nehodě, když došlo ke zranění?

Pomůžeme Vám získat náležité odškodnění za trvalé následky po vážné nehodě. Kontaktujte nás, právní analýza je zdarma. Oslovit nás můžete prostřednictvím formuláře pro online odškodnění.

Poptat nezávaznou pomoc s odškodněním blízkých

JAK ZÍSKAT ODŠKODNĚNÍ

Zadzwoń

ZAVOLEJTE (844 654 123)
NEBO VYPLŇTE FORMULÁŘ
ONLINE ODŠKODNĚNÍ

strzałka góra
bezpłatna wycena

BEZPLATNĚ OVĚŘTE,
ZDA MÁTE NÁROK
NA ODŠKODNĚNÍ

strzałka góra
Kompletowanie dokumentacji

ZKOMPLETUJEME
DOKUMENTACI

strzałka góra
Zgłoszenie roszczeń do zakładu >ubezpieczeń

KOMUNIKUJEME
ZA VÁS
S POJIŠŤOVNAMI

strzałka góra
Decyzja zakładu ubezpieczeń

DOHLÉDNEME NA
VYPLACENÍ
ODŠKODNĚNÍ

VZNIKLA VÁM JINÁ ŠKODA? UJISTĚTE SE, ŽE VÁM NENÁLEŽÍ DALŠÍ ODŠKODNĚNÍ.

Utrpěl jsem škodu na zdraví

Utrpěl jste zranění v důsledku dopravní nehody? Chcete znát své práva na odškodnění a nechat tuto nehodu zdarma prošetřit? Každý případ lze prověřit až 4 roky zpětně.

Moji blízcí utrpěli škodu na zdraví

Došlo ve Vaší rodině k tragické nehodě? Je Váš blízký zraněný nebo ve vážném stavu? Můžete zažádat o náhradu škody. Máte nárok na finanční odškodnění od pojišťovny.

Máte dotaz? Zavolejte!

844 654 123

Chcete, abychom Vás kontaktovali?

vyplňte základní údaje