telefon Infolinka Pracovní doba: 0830 – 1600
844 654 123

Odškodnění tragických nehod

OBRÁTIT SE NA NÁS MŮŽETE I V TĚCH NEJTĚŽŠÍCH PŘÍPADECH

Tragická nehoda dokáže změnit život ze dne na den. Přišli jste během dopravní nehody o blízkou osobu, a kromě této obrovské ztráty se navíc musíte v důsledku tragédie potýkat se změnou svojí životní a finanční situace? Ze zákona máte nárok na odškodnění, které může alespoň z finančního hlediska pomoci se vyrovnat se ztrátou. S celým procesem žádosti a vyřízení odškodnění Vám pomůžou naši specialisté.

Na jaké odškodnění máte nárok? Odškodnění za úmrtí partnera nebo jiné blízké osoby při dopravní nehodě zpravidla zahrnuje výživné, náklady za pohřeb a také odškodnění duševních útrap. Zorientovat se v celé problematice odškodnění po tragické dopravní nehodě pomůže i náš článek Jak se vypočítává výše odškodnění po dopravní nehodě?

Co budete pro vyřízení odškodnění za tragickou nehodu potřebovat? Abyste zvýšili šance k získání přesně takového odškodnění, na jaké máte nárok, je nutné mít veškeré důležité dokumenty a záznamy týkající se nehody, vše si proto důkladně schovávejte.

I když víme, že ztrátu milované osoby nic nevynahradí, chceme Vám pomoci alespoň s finanční stránkou věci. Kontaktujte nás a nechejte si poradit s vyřízením odškodnění za tragickou nehodu. Oslovit nás můžete prostřednictvím formuláře pro online odškodnění. Právní analýza je zdarma.

Poptat nezávaznou pomoc a odškodnění tragické nehody

JAK ZÍSKAT ODŠKODNĚNÍ

Zadzwoń

ZAVOLEJTE (844 654 123)
NEBO VYPLŇTE FORMULÁŘ
ONLINE ODŠKODNĚNÍ

strzałka góra
bezpłatna wycena

BEZPLATNĚ OVĚŘTE,
ZDA MÁTE NÁROK
NA ODŠKODNĚNÍ

strzałka góra
Kompletowanie dokumentacji

ZKOMPLETUJEME
DOKUMENTACI

strzałka góra
Zgłoszenie roszczeń do zakładu >ubezpieczeń

KOMUNIKUJEME
ZA VÁS
S POJIŠŤOVNAMI

strzałka góra
Decyzja zakładu ubezpieczeń

DOHLÉDNEME NA
VYPLACENÍ
ODŠKODNĚNÍ

VZNIKLA VÁM JINÁ ŠKODA? UJISTĚTE SE, ŽE VÁM NENÁLEŽÍ DALŠÍ ODŠKODNĚNÍ.

Utrpěl jsem škodu na zdraví

Utrpěl jste zranění v důsledku dopravní nehody? Chcete znát své práva na odškodnění a nechat tuto nehodu zdarma prošetřit? Každý případ lze prověřit až 4 roky zpětně.

Moji blízcí utrpěli škodu na zdraví

Došlo ve Vaší rodině k tragické nehodě? Je Váš blízký zraněný nebo ve vážném stavu? Můžete zažádat o náhradu škody. Máte nárok na finanční odškodnění od pojišťovny.

Máte dotaz? Zavolejte!

844 654 123

Chcete, abychom Vás kontaktovali?

vyplňte základní údaje