telefon Infolinka Pracovní doba: 0830 – 1600
844 654 123

Online odškodnění

Vyplňte online formulář a získejte odškodnění online
bez složitostí a rovnou z domova.

Připravili jsme pro vás jednoduchý způsob, jak vyřídit odškodnění škod na zdraví. Nemusíte nikam chodit, ověření nároků na odškodnění po nehodě či úrazu nyní provedete snadno online. Stačí vyplnit základní údaje o incidentu a my případ nezávazně prověříme.

1. Vyplňte online formulář, popište událost a nechte nám na sebe kontakt

Vyplňte rychlý formulář – pro upřesnění a urychlení ověření nároků můžete také přiložit dokumenty, policejní záznamy, fotografie a lékařské zprávy (pokud je máte k dispozici).

2. Do 24 hodin se ozveme a zdarma posoudíme Váš případ

Do 24 hodin se s Vámi spojíme, společně případ projedeme a následně posoudíme Vaše nároky. Pokud máte nárok na odškodnění, připravíme nutné podklady a domluvíme si také způsob uzavření smlouvy o zastoupení (osobně / poštou / e-mailem).

3. Po domluvě začneme vyřizovat Vaše odškodnění a budeme Vás zastupovat v komunikaci s pojišťovnou

V těžkých chvílích nemusíte nikam chodit. Vše vyřídíte z domova a získáte finanční odškodnění v maximální výši, na které máte po nehodě či úrazu nárok. Ve Votum totiž spolupracujeme s nejlepšími odborníky, kteří myslí i na věci, které pojišťovny nerady vyplácí a poškozeným často zatajují, přestože na ně můžete mít nárok – odškodnění za trvalé následky a psychickou újmu.

Klikněte a vyberte, nebo přetáhněte myší dokumenty, které chcete přiložit. Můžete nahrát až 7 souborů.

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluji v souladu s Nařízením Evropského pparlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 (dále jen „Nařízení“) a platnými právními předpisy České republiky souhlas se zpracováním mých osobních údajů obsažených ve výše uvedeném formuláři, za účelem vyřízení mé žádosti nebo dotazu a za účelem kontaktování mé osoby s nabídkou služeb společnosti VOTUM Centrum Odškodnění, a.s., IČO: 29193877, se sídlem Jezuitská 582/17, Brno-město, 602 00 Brno. Dále tímto stvrzuji, že jsem se seznámil/seznámila se zásadami ochrany osobních údajů správce těchto osobních údajů - společnosti VOTUM Centrum Odškodnění, a.s. (dále jen „Správce“), které jsou k nalezení zde: Informační doložka o zpracování osobních údajů.

Prohlašuji, že tento souhlas je dobrovolný, že jsem srozuměn/a s tím, že tento souhlas mohu kdykoliv bezplatně odvolat. Beru na vědomí, že v případě odvolání mého souhlasu budou mé osobní údaje z databáze Správce osobních údajů vymazány a nebudou dále zpracovány. Tento souhlas uděluji na dobu jednoho roku od vyplnění kontaktního formuláře.