telefon Infolinka Pracovní doba: 0830 – 1600
844 654 123

Pracovní úraz

STAL SE VÁM PRACOVNÍ ÚRAZ? ZÍSKÁME PRO VÁS ODŠKODNĚNÍ JAKÉ SI ZASLOUŽÍTE

Zranili jste se během výkonu povolání? Ať už k nehodě došlo ve skladu, v kanceláři nebo třeba na stavbě, za každý pracovní úraz máte nárok žádat odškodnění. Získat takové odškodnění, jaké Vám náleží, ale není vždy jednoduché. My však se vším pomůžeme, zpracujeme Vaše nároky a následně je pro Vás i získáme.

Na jaké odškodnění máte nárok? Základ odškodnění za zranění v práci většinou tvoří tzv. bolestné, jeho výše se odvíjí od povahy zranění dle bolestných bodů. Tím ale nároky ani zdaleka nemusí končit. Dále bývá vyplacena náhrada za ztížení společenského uplatnění, ztráty na výdělku, účelně vynaložených nákladů nebo věcná škoda. Výše odškodnění se liší případ od případu. Pro větší orientaci v této problematice jsme pro Vás připravili článek popisující Bolestné body a odškodnění pracovního úrazu.

Co budete pro vyřízení odškodnění za pracovní úraz potřebovat? Pro úspěšné vyřízení je zásadní mít všechny důležité záznamy o nehodě. Stejně tak si připravte veškeré lékařské zprávy a další dokumenty, které s nehodou souvisí. Podrobněji vše vysvětlujeme v článku Co je pracovní úraz a jak postupovat při pracovním úrazu?

Nechejte si s vyřízením odškodnění za pracovní úraz poradit od odborníků. Kontaktujte nás, právní analýza je zdarma. Oslovit nás můžete prostřednictvím formuláře pro online odškodnění. I Vám pomůžeme získat náhradu škody a náležité odškodnění.

Poptat nezávaznou pomoc s odškodněním pracovního úrazu

JAK ZÍSKAT ODŠKODNĚNÍ

Zadzwoń

ZAVOLEJTE (844 654 123)
NEBO VYPLŇTE FORMULÁŘ
ONLINE ODŠKODNĚNÍ

strzałka góra
bezpłatna wycena

BEZPLATNĚ OVĚŘTE,
ZDA MÁTE NÁROK
NA ODŠKODNĚNÍ

strzałka góra
Kompletowanie dokumentacji

ZKOMPLETUJEME
DOKUMENTACI

strzałka góra
Zgłoszenie roszczeń do zakładu >ubezpieczeń

KOMUNIKUJEME
ZA VÁS
S POJIŠŤOVNAMI

strzałka góra
Decyzja zakładu ubezpieczeń

DOHLÉDNEME NA
VYPLACENÍ
ODŠKODNĚNÍ

VZNIKLA VÁM JINÁ ŠKODA? UJISTĚTE SE, ŽE VÁM NENÁLEŽÍ DALŠÍ ODŠKODNĚNÍ.

Utrpěl jsem škodu na zdraví

Utrpěl jste zranění v důsledku dopravní nehody? Chcete znát své práva na odškodnění a nechat tuto nehodu zdarma prošetřit? Každý případ lze prověřit až 4 roky zpětně.

Moji blízcí utrpěli škodu na zdraví

Došlo ve Vaší rodině k tragické nehodě? Je Váš blízký zraněný nebo ve vážném stavu? Můžete zažádat o náhradu škody. Máte nárok na finanční odškodnění od pojišťovny.

Máte dotaz? Zavolejte!

844 654 123

Chcete, abychom Vás kontaktovali?

vyplňte základní údaje